Variabilná aplikácia hnojív

Variabilná
aplikácia hnojív

Aplikáciu hnojív vykonávame strojom AMAZONE, ktorý umožňuje upravovať aplikačnú dávku hnojiva na základe aplikačnej mapy alebo „N“ senzoru, ktorý je nainštalovaný v našom traktore. Na rozmetanie organických hnojív počas jesene používame stroj značky ANNABURGER, ktorý dokáže takisto aplikovať organické hnojivá na základe aplikačnej mapy.

Našim zákazníkom ponúkame aj komplexné riešenie – od vzorkovania pôdy až po finálne rozmetanie na základe aplikačnej mapy prostredníctvom našich partnerov.

Rozmetanie minerálnych hnojív

Rozmetanie umelého hnojiva vykonávame najnovším strojom značky Amazone ZA-TS. Ten je vybavený viacerými prvkami, vďaka ktorým dokážeme vaše minerálne hnojivá aplikovať čo najpresnejšie podľa vašich požiadaviek.

Rozmetanie organických hnojív

Sme prvou spoločnosťou na slovenskom trhu, ktorá vám vie poskytnúť variabilné rozmetanie vápna, kalov, maštaľného hnoja, kompostu a množstva iných hnojív na základe aplikačných máp, prípadne paušálnou dávkou na hektár. Rozmetanie vykonávame strojom značky ANNABURGER HTS 22.04.

Plečkovanie plodín

Plečkovanie vykonávame plečkou značky EINBOCK. Našu plečku je možné využiť pri plečkovaní porastu s medziriadkovou vzdialenosťou od 40 cm do 90 cm. Plečka je vybavená navádzaním pomocou kamerového systému a aplikátorom tekutých hnojív.

Zavolajte nám a zistite viac

Zavolajte nám a zistite viac