Linka na lisovanie a nakladanie sena a slamy

Lisovanie a nakladanie
sena a slamy

Lisovanie sena a slamy

Na lisovanie sena a slamy používame: 

• lis Krone Big Pack 1290 XC s rezaním, ktorý vytvára polisované balíky s rozmermi 1,2 m x 0,9 m,

• prvé neriadené zberacie ústrojenstvo pick-up na svete s piatimi radmi prstov pre najčistejší zber EasyFlow, 

• vysoko výkonné rezacie ústrojenstvo s 26 jednotlivo istenými nožmi Krone X-Cut. 

Systém lisovania Krone zabezpečuje vysoký výkon aj pri náročných podmienkach. Manipulácia s polisovanými balíkmi je veľmi jednoduchá najmä vďaka použitiu manipulačnej techniky.

Nakladanie

Na nakladanie používame teleskopický nakladač značky KRAMER vybavený adaptérom, s ktorým je možné naložiť tri hranaté balíky naraz. Adaptér skvelo pomáha najmä pri nakladaní našej vlečky, ktorá naraz zoberie 30 – 35 ks balíkov. Denná výkonnosť nakladača sa odvíja v závislosti od odvozu. Za deň však dokáže naložiť až 1 000 ks balíkov.

Odvoz balíkov

Na odvoz balíkov používame špeciálne určenú vlečku na balíky značky FLIEGL, na ktorú vieme uložiť naraz 30 – 35 ks balíkov v závislosti od ich dĺžky. Balíky sa ukladajú v počte tri kusy na výšku, pričom na každú stranu sa zmestí 5 ks. Okrem toho máme aj prispôsobený nakladač na balíky, ktorý vieme v prípade potreby poskytnúť. Nakladač je vybavený adaptérom, ktorý umožňuje naložiť 3 ks balíkov umiestnených na sebe naraz. Denná výkonnosť linky je 700 – 1 000 ks odvezených balíkov pri prepravnej vzdialenosti do 5 km.

Zavolajte nám a zistite viac

Zavolajte nám a zistite viac